24 Ağustos 2010

Yılın Olayı .. Ada'ya Kardeş Geliyor ...


İşte yılın fotosu .. Hello dergisine sattıım bile ...
Ailemizin 4. üyesi, Ada 'nın kardeşi , kız kardeşi, adı henüz belli değil , mucize bebeğimiz kısmetse 20 hafta sonra aramıza katılacak ..
Tamamen süpriz oldu hepimiz için , yaş 41 kemale erdik derken , ben gelicem diyen bir melek aramıza katılmaya karar verdi .. Biz de hoşgeldin demek için sabırla - sabırsız değiliz - bekliyoruz :))
Bu sefer adını Sakine koyalım dedik, ASda dan sonra sakin uslu puslu olur belki diye .. şaka bir tarafa , her şeyden önce sağlıklı olsun diye dua ettik, etmeye de devam ediyoruz.. Bir sürü test ve amniyosentez gibi işlemlerden sağ salim çıktık , çok şükür , şimdi bekleme ve hazırlık safhasındayız ..
Ada'ya bu mutlu haberi 1 hafta önce tatilde paylaştık.. Muhteşem bir pırıltı oldu gözlerinde oğlumun. Şimdi ne yapsa , yüzse, yemek yese, müzik dinlese , "kardeşe de verelim, kardeşe de yedirelim" şeklindeyiz ki en son bu akşam yediği balıktan bir çatal alıp karnıma yedirmeye çalıştı ..I pod dan müzik dinlerken bir kulaklığı da göbek deliğime sokarak Tarkan ve Bach dinletiyoruz kardeşe..
Umudumuz bunun doğumdan sonra da böyle ılımlı ve olumlu devam etmesi ..

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Adını melek koyun o zaman :)
Yeliz.